Весь процес навчання програмуванню та пошуку своєї першої посади джуніором для більшої частини людей займає роки. Проте, якщо правильно знайти підхід, цей весь процес можна скоротити до кількох місяців. Навіть почавши з нуля! На вебінарі спробуємо розібратися із основними проблемами та отримати рекомендації, як боротись із "блоками" на шляху до програміста.

Для кого даний вебінар?           Поставте мені запитання:

Для тих, хто вже почали освоювати програмування, але ще в пошуках своєї першої роботи.

Для тих, хто навчається на технічній спеціальності в IT і ще в процесі вибору, що далі робити із набутими теоретичними знаннями.

Та усім тим, хто ще зовсім не пробували програмувати, але вже твердо вирішили спробувати себе у програмуванні або суміжній технічній спеціальності.

До вебінару я зберу і на вебінарі відповім на ваші заздалегідь підготовленні запитання.

Задати Запитання

Деталі Вебінару:

 • Дата і Час

  21 серпня 2014р. (четвер), 20:00 по Києву.

 • Місце

  Онлайн (вебінарна кімната), адресу кімнати буде надіслано усім учасникам напередодні події

 • Тривалість

  1 година + запитання

 • Буде відео запис вебінару?

  Так. Щоб його отримати також треба зареєструватись на формі вище.

 • Що необхідно для участі у вебінарі?

  Комп'ютер, інтернет та навушники.

 • Виникли проблеми при реєстрації?

  Контактуйте мене.

Вебінар Проводитиме

Віталій Подоба. В IT галузі працює з 2005 року. Після університету (спеціальність математика) з нуля самостійно опанував програмування.

Почав кар'єру в IT з програміста. Пройшов шлях від найманого працівника, потім фрілансера і на даний момент є керівником власної програмістської аутсорсингової компанії, де разом із командою однодумців створює вебсайти для клієнтів з-за кордону.

Протягом кар'єри опанував як технічні (програміст, тестер, тімлід, верстальщик, адміністратор), так і нетехнічні (менеджер проектів, менеджер по клієнтах, продавець, маркетинг, робота з персоналом) напрямки в IT галузі.

На даний момент працює над виведенням власної фірми на новий рівень. А також навчає початківців програмуванню, веде активно навчальний блог та працює над книгою "Веб-розробка з Python і Django для Початківців".

Віталій Подоба

Бонуси: Будь-ласка допоможіть поширити дану подію серед друзів та знайомих. Кожен 5-ий, хто виконає наступні 2 прості речі отримає від мене персональну консультацію щодо наступних кроків у його кар'єрі:

 • 1) скопіюйте наступне повідомлення і розмістіть його як мінімум у двох соцмережах: Я йду на вебінар "5 Причин які заважають Вам стати Програмістом вже Завтра". Деталі тут: http://www.vitaliypodoba.com/newbie-prog-webinar

 • 2) у формах коментарів нижче розмістіть посилання на сторінки, де ви опублікували вище наведене повідомлення:

Коментарі