Веб-фреймворк Django як легкий старт для програміста початківця

Безкоштовний онлайн-семінар, на якому ви дізнаєтесь, що таке веб-фреймворк, CMS та чому Django фреймворк є гарним стартом кар’єри веб-програміста.

Поділіться з друзями:

 
Знаєте чому не достатньо вивчити лише мову програмування, щоб отримати посаду джуніора програміста? Тому що в реальних проектах ніхто не створює програмний продукт “з нуля”, без додаткових інструментів, бібліотек, фреймворків та систем.
 
Якщо ви цілитесь на веб-програміста, то такими додатковими інструментами зазвичай є веб-фреймворки, системи менеджменту вмісту (CMS) i додаткові плагіни та бібліотеки. Без знання хоча б одного веб-фреймворку чи CMS знайти роботу веб-розробника буде надзвичайно важко. Саме тому після засвоєння основ мови програмування вашим наступним завданням має бути ознайомлення з популярним веб-фреймворком або CMS.
 
Я організовую даний семінар, щоб розказати вам, що таке веб-фреймворк, CMS, описати їхню роль, а також описати можливості найпопулярнішого Python веб-фреймворку  – Django. Тому, якщо ви обрали для себе Python як вашу першу мову програмування – реєструйтесь на вебінар і отримаєте рецепт наступних дій, щоб стати джуніор веб-девеловпером.

Що ви дізнаєтесь на вебінарі?

 

  • стандартний функціонал більшості веб-сайтів;
  • що таке веб-фреймворк;
  • що таке CMS та яка її відмінність від веб-фреймворка;
  • огляд Django (мова Python) та основні його переваги для початківців;
  • наступні кроки до опанування професії веб-розробника;
  • отримаєте відповіді на свої запитання.

Для кого даний вебінар?

 

  • для тих, хто хоче стати веб-розробником;
  • для тих, хто обрав мову Python як першу мову програмування;
  • для веб-програмістів, яким цікавий перехід на веб-фреймворк Django.

Вебінар Проводитиме

 

Віталій Подоба. В IT галузі працює з 2005 року. Після університету (спеціальність математика) з нуля самостійно опанував програмування.

Почав кар’єру в IT з програміста. Пройшов шлях від найманого працівника, потім фрілансера і на даний момент є керівником власної програмістської аутсорсингової компанії, де разом із командою однодумців створює вебсайти для клієнтів з-за кордону.

Протягом кар’єри опанував як технічні (програміст, тестер, тімлід, верстальщик, адміністратор), так і нетехнічні (менеджер проектів, менеджер по клієнтах, продавець, маркетинг, робота з персоналом) напрямки в IT галузі.

На даний момент працює над виведенням власної фірми на новий рівень, активно допомагає початківцям опановувати цікаву професію веб-програміста. Автор книги “Веб-розробка з Python і Django для Початківців” та блогу для програмістів початківців.

Дата і час

6 листопада 2014р. (четвер), 20:00 по Києву.

 

Місце

Онлайн (вебінарна кімната), адресу кімнати буде надіслано усім учасникам напередодні події

Тривалість

1 година + запитання

Що необхідно для участі у вебінарі?

Комп’ютер, інтернет та навушники.

Буде відео запис вебінару?

Ні, не буде. Тому приходьте на подію 😉

Виникли проблеми при реєстрації?

Підтримай подію та отримай гарантовано подарунок:

Конспект-шпаргалка з мови розмітки HTML.

Для цього скопіюйте наступне повідомлення і розмістіть його як мінімум у двох соцмережах:

Я йду на вебінар “Веб-фреймворк Django як легкий старт для програміста початківця”. Деталі тут: http://www.vitaliypodoba.com/webinar-django/

Далі скиньте лінк внизу у формі коментарів на ваші публікації і одразу після вебінару ви отримаєте алгоритм подальших дій!

 

fb