Основна мета даного посібника та закритої групи: надати руку підтримки та допомогу початківцям. Книг по програмуванню для початківців багато, а от з постійною підтримкою, спільнотою подібних за інтересами людей - немає. Дана книга якраз і є спробою не лише надати інформацію, але й дати початківцям справжню підтримку аж до їхньої першої роботи!

Що ви отримаєте та чого навчитесь?

 • Як писати сайт на Django фреймворку

  Книга покроково проведе вас від правильних практик в написанні Python коду і аж до запуску готового, зробленого вами, вебсайту на кінцевому продакшин сервері. Весь посібник побудований на прикладі наближеного до реального проекту - вебсайт, з домашніми практичними завданнями у кінці кожної глави, лише практика! Ви освоїте основи веб-розробки на Django та зможете далі з легкістю продовжувати освоювати веб уже на вищих рівнях і навіть набути рівень Джуніора веб-програміста.

 • Постійна підтримка та коло друзів!

  Ви отримуєте не лише книгу з кодом проекту, але й доступ до закритої групи веб-програмістів. Професіоналів та початківців, таких як і ви. В групі ви зможете отримати відповіді на ваші запитання, підтримку, мотивацію, допомагати іншим, перевіряти свої домашні завдання, знайти ментора, нових друзів, навчальний або реальний проект, команду для власного проекту і можливо навіть свою першу роботу! Окрім того, ви отримуєте відео запис сесій із розробкою вебсайту загальною тривалістю більше, ніж 20 години. Також інтерв'ю із професійними веб-розробниками, де знайдете масу порад для себе.

 • Розберетесь з основами веб-розробки

  В процесі роботи над вашим першим веб-сайтом ви освоїте три основні кити будь-якої веб-розробки: HTML, CSS та Javascript. Посібник дасть вам необхідний мінімум та достатньо практики для створення веб сторінок.

 • Спробуєте бібліотеку Twitter Bootstrap

  Для побудови веб-сторінок ми скористаємося бібліотекою Twitter Bootstrap. Вона допоможе швидко створювати гарну картинку і уникнути винаходження велосипеда при роботі з найпоширенішими елементами веб-сторінки.

 • Навчитесь основ бібліотеки jQuery

  Для створення динамічних елементів на нашій веб сторінці будемо використовувати не "голий" Javascript код, а скористаємося незамінною в наш час бібліотекою jQuery. Вона допоможе нам блискавично додавати динаміки до наших сторінок та бути впевненими, що наш код працюватиме у всіх популярних сучасних бравзерах.

 • Як користуватися Git репозиторієм

  В наш час будь-яке кодування тісно пов'язане із репозиторієм коду. Це незамінний інструмент при роботі в команді з іншими програмістими. Тут ви можете ознайомитись з основами роботи з одним з найпопулярніших на сьогодні репозиторієм коду Git. А книга навчить правильно та своєчасно застосовувати усі набуті знання на практиці: при розробці, релізі та деплойменті. Також отримаєте коротеньку шпаргалку лише з найнеобхіднішими командами.

 • Правильно форматувати Python код

  Ви навчитесь писати не просто працюючий код на мові Python під Django, але й код, який буде правильно форматований, згідно узгоджених стилів коду. У майбутньому це полегшить життя вам та вашим колегам по роботі.

 • Встановлювати ваш сайт на кінцевий сервер

  Книга дасть вам рецепт швидкого встановлення та запуску вашого сайту не лише на вашій розробницькій машині та середовищі, але навчить як найшвидше налаштувати та запустити робочий сайт на кінцевому живому сервері, де він буде доступний для цілого світу!

Закончилась моя первая рабочая неделя и появилось время написать тебе полноценное письмо :) Когда я всё это начал учить, я даже не мог представить, что работать программистом это НАСТОЛЬКО интересно. Все предыдущие места работы слишком быстро исчерпывали себя в возможностях личностного развития, но программирование просто выносит мне мозг (в самом лучшем смысле). Я начал чувствовать себя немного крутым. Каждый день узнаю очень много всего. Начало меняться восприятие времени, теперь всё измеряется часам. В общем работа просто супер интересная:) Спасибо за помощь в обучении!
Можу впевнено сказати, що саме завдяки курсу Віталія я відважилася записатися на комп'ютерні курси, котрі зараз відвідую. Якщо колись я думала, що мій поїзд давно пішов (ще тоді коли я вибрала собі не ту освіту), то після його листів я зрозуміла, що здатність читати і знаходити потрібну інформацію ніяк не пов'язана з тим яка в тебе спеціалізація. Тому впевнено можу сказати - його курс був для мене дуже мотиваційним і я мрію про той момент, коли вже буду мати достатній для пошуку роботи програміста рівень.

Зміст Книги

 • 1. Вступ: для кого книга, як з нею працювати, мотивуємось, організовуємось (безкоштовна глава)
 • 2. Що таке веб-розробка? (безкоштовна глава)
 • 3. Практичний Проект: база даних обліку студентів (безкоштовна глава)
 • 4. Робоче середовище та перший Django проект
 • 5. Верстаємо головну сторінку: лейаут та список студентів
 • 6. Динамізуємо головну сторінку: в'юшки, URLConf, MVC, шаблони, процесор контексту
 • 7. Розробляємо моделі Студента та Групи: моделі, поля, атрибути
 • 8. Форми роботи із студентом та групою: Django форми, валідація, фільтр по групах
 • 9. Реалізуємо журнал відвідування: Javascript та AJAX в Django
 • 10. Логування дій із студентами: сигнали, Python логер
 • 11. Перекладаємо інтерфейс: інтернаціоналізація
 • 12. Налаштовуємо систему доступу: робота з користувачами і Facebook логін
 • 13. Додатковий функціонал: мідлвара, Django скрипт, кастомний тег
 • 14. Автоматичний тест: тестуємо користувацький сценарій
 • 15. Деплоймейнт: як запускати Django вебсайт на живому сервері?
 • 16. Підсумок: рекомендації та поради щодо наступних кроків
Веб-розробка з Python i Django для початківців

Усе необхідне, щоб ви успішно освоїли основи професії веб-розробника!

Книга складається із 16 глав, і більше 600 сторінок. Її вміст розрахований на початківців, які вже мають невелику теоретичну базу в мові програмування Python. Дана книга дає усю необхідну інформацію, щоб самому навчитись програмувати свої веб-сайти використовуючи популярний веб-фреймворк Django. Книга йде з кодом основного практичного проекту та із практичними завданнями в кінці кожної глави.

Крім того, до книги додається членство в закритій групі програмістів спеціалістів та початківців, які зможуть надати вам допомогу та підтримку. Ви зможете з'ясувати чи правильно виконали домашні завдання, пошукати поради, ментора, друзів, і можливо навіть свою першу роботу у даній групі однодумців.

І на кінець, пропозиція також включає у себе більше, ніж 20 годин відео записів живих сесій кодування проекту та інтерв'ю з досвідченими веб програмістами. Це все допоможе вам краще зрозуміти, як краще опрацьовувати матеріал даної книги, і куди рухатись, щоб якомога швидше знайти свою першу роботу у якості веб програміста.

Що входить в пакет?

Матеріали, які ви отримаєте:

$14 (19)

 • 900 сторінок книги у форматі PDF, ePub та Kindle
 • весь супроводжуючий код проекту
 • доступ до закритої групи підтримки
 • 70+ відео уроків загальною довжиною в 30+ годин
 • інтерв'ю з професійними програмістами
 • шпаргалки по Git, HTML, CSS та Python
Купити

Зарплата джуніора програміста складає в Україні від 300$. Ціну даного посібника ви відіб'єте за перші 7 годин, якщо дана книга допоможе вам отримати вашу першу роботу як веб-розробник.

Хочу подякувати Віталію, за його чудову роботу, за те що він робить для нас. На своєму живому прикладі завдяки його порадам я знайшов роботу у фірмі qubstudio.com де зараз працюю front-end розробником. Дякую друже, твоя робота не даремна!!!
Скористався порадами Віталія і знайшов ментора, щоправда була одна проблема – інша мова) довелось йти на жертви...
Олексій Корондевич
Олексій Корондевич
Facebook
Перш за все хочу подякувати Вам за блог. Багато постів мені дійсно дуже допомогли. Буду з нетерпінням чекати нових постів в курсі Програміст Початківець.
Віталій Подоба

Про Автора

Мене звати Віталій Подоба і я займаюсь розробкою веб сайтів на Python та Django уже близько двох років, є автором курсу Програміст Початківець та власником програмістської фірми SoftFormance.

Багато працюючи з початківцями, джуніорами, отримав хороше розуміння їхніх потреб та тих, речей, яких бракує на ринку IT навчання. Я сам, коли починав свій шлях як програміст, пам'ятаю мав багато проблем із наглядним практичним матеріалом, який би детально описував: що, як і після чого робити. Допомогло те, що мав наставника, який регулярно давав поради, відповідав на мої часом дуже тривіальні питання та спрямовував у правильному руслі.

Веб-розробка з Python i Django для початківців

Саме тому я і почав вести свій блог VitaliyPodoba.com, щоб надавати корисну практичну інформацію та підтримку початківцям. Згодом, побачивши, що мій досвід дійсно допомагає людям і отримавши гарні відгуки про свої статті та курс Програміст Початківець, я вирішив взятись за більшу справу - книгу для Початківців, щоб допомогти їм швидше та легше досягнути успіху у веб-розробці.

Запитання - Відповіді

 • Для кого дана книга?

  * для початківців, які вже знають основи мови програмування Python

  * для людей, які хочуть швидко і на практиці набути необхідний мінімум знань, щоб стати джуніором веб-розробником та отримати свою першу роботу

  * лише для людей з великим бажання отримати результат і готових добряче попрацювати заради цього!

 • Кому ця книга не підходить?

  * людям, які ще зовсім не знають мови Python, навіть на базовому рівні. Спочатку спробуйте пройти ось цей невеличкий курс. Якщо успішно закінчите і все буде зрозуміло - повертайтесь сюди знову!

  * людям, які хочуть за день стати програмістами без хорошого вкладу свого часу, зусиль та терпіння

  * людям, які читають книги, але нічого не роблять після прочитання

 • Що необхідно знати, щоб успішно скористатися книгою?

  * основи мови програмування Python (цього курсу достатньо, щоб отримати користь з даної книги)

  * бажане знання концепцій веб верстки: мови розмітки HTML та каскадних таблиць стилів (CSS), це допоможе краще та простіше працювати над вашим першим сайтом (достатньо пройти даний курс по HTML, щоб ефективно опрацювати даний посібник)

 • Чи популярний Django фреймворк і чи легко знайти роботу?

  Так, Django веб фреймворк зараз дуже популярний, як на заході так і серед українських компаній. На ньому розробляють усе: від простих сайтів до складних веб аплікацій, соціальних порталів та бекендів для мобільних додатків. Рекомендую ознайомитись із даною статею, щоб переконатись, що Python + Django - це дуже хороший початок вашої веб-розробницької кар'єри.

 • Чи можна прочитати зразок глави книги?

  Так. Щоб відчути в якому стилі написана дана книга і краще зрозуміти чи підходить вона вам, за цим посиланням ви можете отримати 3 перші безкоштовні глави книги. Також можна ознайомитись із форматом відео уроків та відео інтерв'ю з програмістами.

 • У якому форматі дана книга?

  Книга є виключно цифровою та пропонується у наступних трьох форматах: PDF, ePub та Kindle.

 • Якщо посібник мені не сподобався?

  Якщо книга виявилась вам не корисною, складною або з будь-яких інших причин ви не раді, що придбали її - я поверну вам гроші. Без зайвих запитань. Зауважте, комісія щодо оплати, що складає в межах 6% вартості книги, не повертається.

 • Що буде після оплати книги?

  Після оплати ви отримаєте листа із посиланням на книгу та усі супроводжуючі матеріали. Запрошення до закритої групи підтримки буде надіслано вам в межах доби на вашу поштову скриньку.

 • Я оплатив книгу, але не отримав матеріалів

  Перегляньте чи ви коректно вказали поштову скриньку. Також перевірте вашу СПАМ папку. Якщо матеріалів немає і там - напишіть мені листа на мій емейл contact@vitaliypodoba.com і я вирішу проблему.

 • У мене ще є запитання по даній пропозиції...

  Сконтактуйте мене і я відповім на усі ваші додаткові запитання.

 • Яка версія Python i Django використовується в книзі?

  На даний момент версія Python - 2.7.2, версія Django - 1.7.2. Ведеться активна робота по оновленні книги до останньої версії Django.

Курс дуже сподобався, дуже точно і просто, з нетерпінням чекав кожен урок. Раніше думав що це дуже складно, але виявляється все набагато простіше. На даний момент я закінчив курс HTML CSS на codecademy, проблем з англійською не виникає, є форум, де завжди підкажуть що не так. Зараз починаю вивчати основи JavaScript, потім Python. Також чекаю на ваш курс по Python. Після уроків, думаю, курс не розчарує, тим паче за таку ціну. Ви потивуєте людей на досягнення нового, ЩИРО ДЯКУЮ!!!
Дякую тобі Віталій за курс, вже найшов людину ментора! Спасибо! Содержание курса содержит много полезных ссылок и информации, узнал много нового о программировании. Пока еще учусь, но думаю это будет продуктивно и благотворно.

Ось як виглядає закрита група підтримки:Придбати Книгу

Розіграш Подарунків

Допоможіть поширити інформацію про дану книгу у ваших соц. мережах і гарантовано отримаєте методичку:

"Веб-розробка: алгоритм дій для отримання роботи з нуля".

Для цього зробіть наступні прості дії:

 • 1) лайкніть та підпишіться на мої профілі у соцмережах


 • 2) скопіюйте наступне повідомлення і розмістіть його як мінімум у двох соцмережах: Веб-розробка з Python та Django для Початківців.

  Перша книга, яка не просто дає вам лише необхідну та практичну інформацію, щоб якомога швидше стати джуніором веб програмістом, але й надає вам постійну підтримку у вигляді закритої спільноти програмістів та початківців готових допомагати вам у найскрутніші миті.

  http://www.vitaliypodoba.com/books/django-for-beginners/

  900+ сторінок практичного матеріалу з розробки вашого першого вебсайту, домашні завдання, закрита спільнота для підтримки, скрінкасти з кодуванням вебсайту та відео інтерв'ю з професійними веб програмістами, шпаргалки для Git, HTML, CSS і Python - усе це дасть вам швидкий та ефективний поштовх до вашої першої роботи.

  Детальніше тут: http://www.vitaliypodoba.com/books/django-for-beginners/

 • 3) у формах коментарів нижче розмістіть посилання на сторінки, де ви опублікували вище наведене повідомлення
 • 4) і нарешті надішліть мені листа на contact@vitaliypodoba.com із заголовком: "I want webdev ebook"; у відповідь на нього я вишлю вам методичку.

Дякую за допомогу!

Коментарі