Дякую за передоплату!

Найближчим часом ми завершимо роботу над оновленою версією книги “Веб розробка на Python та Django для Початківців” і тоді ви отримаєте доступ до усіх матеріалів і закритої групи підтримки.

А тим часом я щотижня надсилатиму вам корисні матеріали і звіти по прогресу над книгою.

Також попрошу вас не гаяти часу, а вже розпочати активну підготовки до книги:

  • Якщо ви ще не проходили мій безкоштовнй емейл курс Програміст Початківець. Зробіть це. Він триває десять днів. Один емейл в день. Буде мега корисно!
  • Тоді гляньте на мій покроковий план до професії джуніор програміста із нуля. Даний чекліст підрезюмує все, що ви до цього часу нагуглили, передивились в ютубі і всі поради з вашого найближчого кола знайомства.
  • Після цього, підтягніть теорію і трохи практики з мови програмування Python. У мене на блозі є безкоштовний короткий курс молодого бійця по Python. Цього достатньо для того, щоб розуміти код книги. Перед розсиланням оновленої книги ми оновимо цей курс ще раз, і додамо кілька домашній завдань. Які також будемо перевіряти. Таким чином ви зможете переконатись, що ваше знання Python є достатнім для книги.
  • Ну і якщо у вас після цього всього ще залишається вільний час, тоді ось моя рекомендація книг для вас.
  • Я думаю, що поки ви пройдете даний список домашніх завдань – ми вже завершимо книгу і скинемо вам весь матеріал.
  • Ми думаємо також над тим, щоб в межах релізу оновленої книги провести безкоштовний вебінар де відповісти на усі ваші запитання щодо навчання програмуванню. Так що stay tuned 😉

Напишіть мені на електронну адресу і надайте ваш список побажань і запитань щодо книги і загалом вашого процесу навчання! contact@vitaliypodoba.com

З радістю відповім на кожен емейл!