Програмування – Менторство

Наставництво

@360training.com

Я можу бути вашим ментором у одному з наступних трьох випадків:

 1. Ви ще зовсім нічого не знаєте про програмування і нічого не пробували і хочете набути ази програмування, освоїти одну з мов програмування (швидше за все це буде Python) та підготуватися до наступних етапів на шляху до професійного програміста. У цьому випадку я допоможу вам освоїти основи програмування.
 2. Ви уже розбираєтеся на початковому рівні хоча б у одній мові програмування. Володієте основами програмування. Мабуть уже пробували писати десктоп, веб чи мобільні аплікації, але відчуваєте, що поки ваш рівень заслабкий, або бракує знань у певній технології, яка допоможе вам влаштуватися на роботу. У цьому випадку я можу допомогти вам фіналізувати знання необхідні для працевлаштування (швидше за все Python програмістом, під веб).
 3. Якщо все описане у попередніх двох пунктах вже є у вашому арсеналі, але вам ще й досі, через певні причини, не вдається влаштуватися на роботу, тоді цей третій варіант співпраці зі мною саме для вас. Ми працюємо з вами над отриманням першої роботи, проходячи масу інтерв’ю на посаду джуніор програміста. Аналізуємо помилки після кожної невдачі, виправляємось і йдемо далі до наступної спроби. І так триває допоки ви самі не здаєтеся, або допоки ми вас не влаштовуємо на роботу.

У перших двох випадках ми працюємо в основному над вашими програмістськими навичками. У третьому варіанті ми приділяємо увагу таким аспектам, як правильне резюме, поведінка на інтерв’ю та інші софт скіли.

У всіх трьох варіантах взаємодія наша з вами виглядає наступним чином:

 • один раз в тиждень ми маємо годинну зустріч віч-на-віч, аналізуємо результати попереднього тижня, приймаємо корекції, та складаємо план ваших дій та завдань на наступний
 • протягом тижня я підтримую вас у емейл режимі, відповідаю на ваші запитання, надаю корекційні рекомендації та нові ідеї з покращення навчального процесу
 • у третьому варіанті час зустрічі та форма взаємодії може дещо змінюватися, адже прийдеться підстроюватися під працедавців та час їхніх інтерв’ю

Оплата мого наставництва коштує 950 грн/міс. Зважаючи на те, що професійний фрілансер програміст заробляє в середньому 25$ за годину, дана ціна за місяць допомоги є просто смішна. Ставлю дану ціну швидше для того, щоб ви, як студент, відносились до навчання серйозно, адже ніхто не хоче просто так викидати гроші на вітер. Іншими словами, ці гроші допоможуть і вам і мені досягнути наших спільних цілей!

Мінімальний період співпраці – 1 міс. Зазвичай 1-ий варіант співпраці показує гарні результати за 3-4 місяці, 2-ий варіант за 2-3 місяці. Третій – буває за 2 тижні є результат, а буває кілька місяців необхідно.

Тобто потрібно на початку нашого навчання оплатити мінімальну суму 950 грн. Якщо ви бачите, що не тягнете, або що програма не ефективна, або з будь-якої іншої причини – я без зайвих питань поверну вам гроші в межах першого тижня спільної роботи.

Кількість місць обмежена, зазвичай менторю від 2-ох до 5-ти людей, взалежності від навантаженості іншими проектами. Якщо маєте бажання співпрацювати та отримати хорошого “копняка” у вашій програмістській кар’єрі, тоді прошу контактувати.

Навіть якщо будуть місця я не гарантую, що ми почнемо з вами співпрацю. Перед наставництвом ми проведемо невелику онлайн зустріч, під час якої познайомимось та з’ясуємо, який варіант наставництва вам потрібен на даному етапі та чи ваше “Навіщо?” є достатньо потужним, щоб досягнути позитивних результатів 😉

Просто Напишіть Мені Листа Та Запитайте Про Наявні Місця

Коментарі:

 1. valerka

  Віталій, доброго дня, цікавить ваше менторство для другого рівня початківців. Розкажіть будь ласка який формат, є план навчання чи робимо проект і по ньому спілкуємось? чи входить лише пайтон джанго чи додатково якісь технології + гіт? Багато чув про Вас.. тому реально зацікавлений у вашому менторстві))

  Відповісти
  • Віталій Подоба

   привіт. на даний момент не менторимо персонально. є лише груповий курс для зовсім з нуля по Python Старт Дракона а також книга Python/Django/Веб.

 2. степан

  “взалежності від навантаженості” – неправильно
  “в залежності від завантаженості” – так має бути

  Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви не робот? ;) *