Ви мріяли хоч раз про власний прибутковий софтверний продукт (стартап)?

Ви мріяли хоч раз про власний прибутковий софтверний продукт (стартап)?

У 2006 році, одразу після завершення навчання у ВУЗі, я влаштувався працювати на свою першу роботу джуніор програмістом.

Вже тоді у перший рік роботи я розробив більше 5ти пет проектів. Серед них гра-симулятор піаніно на PyGame фреймворку, гра морський бій, гра пакмен, гра 2D пінг-понг, менеджер mp3 файлів для віндовса,…

Спочатку ці проекти були заради процесу, досвіду і я просто отримував масу задоволення як від процесу, так і від результату.

В перші 3 роки мого програмістського досвіду я досить непогано опанував 4 мови програмування.

(більше…)

SoftFormance шукає Python full-stack розробників рівня Middle+

SoftFormance шукає Python full-stack розробників рівня Middle+

Ми постійно шукаємо досвідчених Python фул-стек програмістів, які бажають розвиватись і прийняти участь у побудові великої компанії з невеликої команди однодумців.

Для чого вам – крутому Python програмеру кидати поточні проекти, фріланс чи роботу у крутій великій компанії? – У нас ви матемете перспективу вирости від програміста до одного із топ-менеджерів компанії.

Великі можливості і перспективи зазвичай трапляються у меншій компанії, яка росте, аніж в уже сформованому гіганті.

Зацікавило? – Читайте далі вимоги до кандидатів:

(більше…)

Вивчення англійської ефективно – 5 порад

Вивчення англійської ефективно – 5 порад

Дана стаття є гостьовою статтею від Олі Шеремети. Оля є учасником школи Quality Assurance Group, де вони з командою допомагають новачкам освоїти професію тестера в IT галузі.

А в даній статті Ольга дасть кілька порад, як легше справитись із вивченням іноземної мови. Мова піде звісно про англійську мову, яка є однією із найпоширеніших іноземних мов серед програмістів та інших спеціалістів IT індустрії.

Також на блозі вже є кілька статтей на тему вивчення англійською мови. Якщо ваш рівень англійської ще далекий від середнього, тоді дана та інші статті будуть вам дуже корисними.

(більше…)

На яких онлайн ресурсах програмісту шукати роботу?

На яких онлайн ресурсах програмісту шукати роботу?

Дана стаття є гостьовим постом від Лідії Циганкової – менеджера компанії Neuvoo (онлайн сервіс пошуку роботи).

У ній Лідія проведе огляд поточних популярних площадок для пошуку роботи. Таким чином, прочитавши дану статтю матимеме добря уявлення, де краще шукати вакансії.

Якщо ви у пошуках своєї першої роботи в IT галузі, або можливо думаєте про зміну свого поточного місця праці, тоді дана стаття буде вам корисною.

(більше…)

7 фішок, щоб успішно дописати свою першу технічну книгу

7 фішок, щоб успішно дописати свою першу технічну книгу

Два роки тому (в жовтні 2014) я запустив перед-продаж книги “Веб-розробка з Python та Django для Початківців” і лише кілька днів тому розіслав останні дрібні матеріали студентам, чим офіційно завершив роботу над першою версією книги і усіма супутніми матеріалами.

Коли починав я абсолютно не уявляв на скільки це буде об’ємна, трудомістка і рутинна робота. Те, що я початково планував в 100 сторінок роботи переросло у 900+ талмуд. За цей час продано більше 700 копій книги і це без жодної платної реклами. По старому курсу долара на той момент, коли почалась передоплата книги (а ціну з того часу я не піднімав) книга заробила $13000+ .

Звісно, якщо я надумаю писати наступну книгу, то вже зроблю це трохи по іншому. Але загалом, після завершення цього великого куска роботи, звісно не жалію про подібний досвід.

Проаналізувавши весь цей досвід із написання технічної книги, хочу поділитись кількома важливими порадами з вами. Якщо ви технічний спеціаліст і задумуєтесь над написанням власного підручника (а це буває особливо корисно для власного промоушена як експерта), пропоную дану статтю для ознайомлення.

Зверніть увагу, що більшість порад актульні в першу чергу для технічної книги.

 

(більше…)